Knygos pigiau

Pasaulio virtuvė

Daugiau nei 850 nuotraukų, kiekvieną receptą iliustruojančių žingsnis po žingsnio
Kelionės po pasaulį neatsiejamos nuo ragavimo – lankantis nematytoje šalyje būtina išbandyti vietinius patiekalus ir gardumynus. Patirkite tai čia ir dabar – savo virtuvėje! Pamatykite, kaip viskas nesudėtinga, ir ragaudami įsitikinkite, kaip lengva kurti tikrus kulinarijos šedevrus.
Dar niekada nebuvo taip paprasta gaminti: šioje kulinarinių kelionių knygoje kiekvienas patiekalas iliustruotas detaliomis nuotraukomis, kuriose matyti ne tik kaip paruošti ingredientus, bet ir kaip atrodo visos patiekalo ruošimo stadijos. Ingredientai pavaizduoti realaus dydžio, o ne dirbtinai išdidinti ar sumažinti. Nuotraukos padės nesuklysti ir pagaminti būtent taip, kaip matote nuotraukoje – patiekalai sužavės ne tik vaizdu, bet ir puikiu skoniu.
Knygoje:
– Daugiau nei 850 nuotraukų, iliustruojančių kiekvieno patiekalo gaminimą žingsnis po žingsnio
– Patiekalai suskirstyti patogiais skyriais – Jums tereikia nuspręsti, ko šiandien norite, ir atsiversti tam ingredientui skirtą knygos dalį
– Visi maisto produktai lengvai randami bet kuriame Lietuvos prekybos centre
– Net 100 praktiškų ir gardžių valgių receptų kasdienai ar ypatingai šventei
– Receptai išbandyti ir patikrinti Lietuvoje – drąsiai gaminkite ir neabejokite, Jums tikrai pavyks!
Žurnalistas, pasaulio žmogus ir gero maisto mėgėjas Vytaras Radzevičius rekomenduoja: „Knyga ne šiaip puikiai iliustruota – tai kulinarinis žemėlapis kiekvienam skonio keliautojui.“
Puiki dovana draugui, šeimos nariui, mylimam žmogui arba sau! Nustebinkite artimuosius namie pagamintais gardžiais patiekalaisir mėgaukitės šventiškomis akimirkomis!

ISBN: 9786094039171
Išleidimo metai: 2015
Puslapiai: 380
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 8.70 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt