Knygos pigiau

Pasikeitimo malda

"Pasikeitimo Malda" – knyga su unikalia meditacija, pakeičiančia ir apvalančia neigiamas bei griaunamąsias pasąmonės programas. Valerijus Sinelnikovas dar kartą kalbasi su skaitytojais apie tai, kaip pažadinti kiekvieno iš mūsų sieloje slypinčias vidines galias, kad galėtume pakeisti save ir aplinkinius, pagerinti savo ir artimųjų gyvenimą.
Ši knyga "Pasikeitimo Malda" padės jums sąmoningai ir atsakingai pakeisti savo likimą, surasti savo nepakartojamą Kelią ir išspręsti problemas, kurių atsiranda mūsų gyvenime.
Tai Kelio, Praregėjimo bei pasaulėžiūros Pasikeitimo istorija. Tai tikroviškas pasakojimas apie Tiesą, kurią ir jūs galite pažinti, jeigu pažvelgsite į Pasaulį nauju žvilgsniu bei atsisakysite stereotipų.
Tariant pasikeitimo maldos žodžius galima „įjungti“ pasąmonės galias. Jūsų sielos pasikeitimai palies ir jūsų artimųjų pasaulėžiūrą: pakanka atverti savo širdį ir būti pasiruošusiam atleisti, apsivalyti bei dvasiškai tobulėti. Pakeiskite savo vidinį pasaulį – ir pasikeis aplinkinis!
Viskas įmanoma! Tai Valerijus Sinelnikovas įrodo savo patirtimi.
Iš rusų kalbos vertė Laima Valiuško

ISBN: 9786098047240
Išleidimo metai: 2014
Puslapiai: 64
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 12.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt