Knygos pigiau

Paslėptas gyvenimas. Tikros psichoanalitiko istorijos

Mes visi esame pasakotojai – kuriame prasmingas savo gyvenimo istorijas. Kas nors turi jas išklausyti.

Knygos "Paslėptas gyvenimas. Tikros psichoanalitiko istorijos" autorius Stephenas Groszas per dvidešimt penkerius psichoanalitiko darbo metus perprato, kad trikdantis pacientų elgesys šį tą slepia. Kalbėdamasis su pacientais jis praleido daugiau nei 50 tūkstančių valandų.

Ši nepaprasta knyga "Paslėptas gyvenimas. Tikros psichoanalitiko istorijos" pasakoja apie paprastą procesą: bendravimą, klausymąsi ir supratimą. Trumpos, įtaigios istorijos moko mus būti dėmesingus. Jas skaitydami tarytum bandome atrakinti tamsų vidinių baimių, troškimų ir geismų kambarį, kuriame glūdi mūsų mažos ir didelės paslaptys.

Šios kasdienio gyvenimo istorijos yra apie žmones, kuriuos mylime ir kuriems meluojame, apie sunkius pokyčius ir sielvartą, troškimą atsiverti ir būti suprastiems. Jos moko išgirsti ne tik vienas kito žodžius, bet ir nutylėjimus, peržengti baimę klysti ir būti savimi.

Stephenas Groszas gimė Indianoje, baigė Berklio ir Oksfordo universitetus. Dvidešimt penkerius metus dirba psichoanalitiku, dėsto Psichoanalizės institute ir Londono universitete.

Iš anglų k. vertė Simona Kaziukonytė

ISBN: 9786090111253
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 208
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 14.20 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt