Knygos pigiau

Penkių elementų mityba. Maistas gerai savijautai

Ši mitybos knyga "Penkių elementų mityba. Maistas gerai savijautai" siūlo Jums tinkamą mitybą ir padės nustatyti tinkamą savo kūno svorį. Žinodami, kaip tinkamai pasirinkti maistą ir jį naudingai paruošti, sustiprinsite savo kūną, išvengsite ligų ir, svarbiausia, valgysite su džiaugsmu ir malonumu.

Kodėl pavalgę jaučiamės pavargę?
Kodėl tam tikri maisto produktai mus veikia gerai, o kitiems apsunkina skrandį?
Visai paprastai: kiekvienas žmogus yra kitoks, ir įvairūs maisto produktai skirtingai veikia kiekvieno atskiro žmogaus kasdienę savijautą.

Dubenėlis salotų kaip pagrindinis valgymas galbūt ir nuramina sąžinės graužątį, bet nuo to kojų nesušilsime; sumuštiniais su sūriu numalšinsime alkį, tačiau užuot maitinę jie mus glebina ir tukina.

Pirmasis penkių elementų mitybos principas – vartoti regioninius ir sezoninius maisto produktus.

Individualiai suderinti mitybos pasiūlymai pagal tradicinę kinų mediciną sveikai subalansuoja kūną.

Po įvado apie penkis elementus ir dažniausias mitybos klaidas (iš autorės konsultacinės praktikos) knygoje "Penkių elementų mityba. Maistas gerai savijautai" pateiktos trumpo žinios apie produktus ir bendrieji patarimai receptams. Receptai išsamūs, suprantami, patiekalai lengvai paruošiami. Prie receptų produktų duomenų nurodyti atitinkami elementų ženklai (žemė, metalas, vanduo, medis ir ugnis).

Iš anglų kalbos vertė Valentina Čeponienė

ISBN: 9789955604334
Išleidimo metai: 2017
Puslapiai: 144
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 9.80 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt