Knygos pigiau

Prancūzijos vilkė

"Prakeiktieji karaliai" – garsi istorinė 7 tomų freska. „Prakeiktųjų karalių“ ciklą sudaro septynios knygos: „Geležinis karalius”, „Pasmaugtoji karalienė”, „Karūna ir nuodai”, „Vyrų teisė“, „Prancūzijos vilkė“, „Lelija ir liūtas“, „Kai karalius žlugdo Prancūziją“.

"Prakeiktieji karaliai" – romanų ciklas, kurio visi veikėjai kadaise gyveno. Veikalas tiksliai atskleidžia kasdieninį gyvenimą, politines ir meilės dramas, kuriose susiduria karaliai, karalienės, popiežiai, ministrai, didikai neramiu, iki šiol mažai pažįstamu paskutinių Kapetingų valdymo laikotarpiu.

M. Druon istorinių romanų serijos "Prakeiktieji karaliai" penktasis romanas – "Prancūzijos vilkė", kuriame autorius, nenusižengdamas chronologijai ir istorinei tiesai, bet neapsieidamas ir be meninės išmonės, vaizdingai pasakoja apie Prancūzijos ir Anglijos gyvenimą, feodalų kovas dėl valdžios, rūmų intrigas Šimtamečio karo išvakarėse, XIV amžiaus pradžioje. Romanas patraukia ne vien intriguojančia fabula. Jame atsispindi tie klausimai, kurie buvo ir tebėra opūs pasaulyje: žmogaus atsakomybė ir jo vieta, religija, moralė, sąžinė.
Iš prancūzų kalbos vertė Valdas V. Petrauskas

ISBN: 9789986062677
Išleidimo metai: 2007
Puslapiai: 348
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt