Knygos pigiau

Riebus šansas

Susipažinkite su Zoja ir Gregu Miltonais, sutuoktiniais, kurie šiek tiek apsileido.
Koledže Zoja buvo gražuolė, bet per keliolika metų priaugo trisdešimt kilogramų ir išbarstė savigarbą. Laikai, kai Gregas žaidė regbį, liko seniai praeityje, po nesuskaičiuojamomis alaus pintomis ir vištienos troškinio puodais.
Kai radijo stoties vedėja ir geriausia Zojos draugė Eliza papasakoja jiems apie naująsias varžybas, tai atrodo kaip tobula galimybė pakeisti gyvenimą. „Riebiame šanse" susikaus šešios nutukusios poros, o pora, kuri bendrai numes daugiausia svorio, išeis su įspūdingu 50 000 svarų prizu.
Taip prasideda šeši apgailėtinų kančių, ašarų ir nusivylimo mėnesiai, kurie galbūt taps geriausiu Miltonams kada nors nutikusiu nuotykiu. Šioje nuotaikingoje bestselerių autoriaus Nicko Spaldingo knygoje — taiklus žvilgsnis į mūsų gyvenimą.
Rašytojas Nickas Spaldingas, kad ir kaip stengtųsi, nieko nesugeba parašyti rimtu veidu.
Anksčiau jis dirbo žiniasklaidos ir rinkodaros komunikacijos srityje. Kadangi pliurpti nesąmones yra sunkus darbas (visiems, išskyrus politikus), jis sumanė pamėginti rašyti komiškus romanus, ir jam kol kas tai sekasi. Nickas jau yra išleidęs kelis romanus, kurie parduoti šimtatūkstantiniais tiražais… o jis vis dar negali patikėti savo sėkme.
Nickas gyvena Pietų Anglijoje su miela (ir neapsakomai kantria) žmona. Dabar jis peržengęs trisdešimtmečio slenkstį, ir tai šiek tiek erzina, nes negavo galimybės rinktis. Dar jį kartais kamuoja nemiga. Nickas yra priklausomas nuo tailandietiško maisto ir tebemano, kad Betmenas yra šaunus.
Atsiliepimai
Knygoje gausu humoro, kur iš juoko braukiau ašaras, ir tai jau tapo Spaldingo prekės ženklu.
Ruth Saberton, bestselerių autorė
Labai rekomenduoju šią knygą ir tikrai lauksiu naujų pono Spaldingo romanų.
Time Enough At Last
Labai linksmas romanas, priversiantis juoktis balsu. Nors kartais ir atrodytų, kad nederėtų.
Matt Dunn, bestselerių autorius
Nickas Spaldingas niekada manęs nenuvilia. Jis sugeba savo knygose parodyti, kokios komiškos ir absurdiškos gali būti gyvenimiškos situacijos. Paskutinis jo literatūrinis darbas, „Riebus šansas", įrodo, kad autorius vis dar geriausios formos.

ISBN: 9789955138464
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 288
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 12.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt