Knygos pigiau

Robinas Hudas

Mauri Kunnas – suomių dailininkas, kuriantis ir iliustruojantis knygas vaikams. Šį kartą jo talentinga ranka dar vienam gyvenimui prikėlė gerai žinomus veikėjus. Knygoje „Robinas Hudas“ sutiksime visus Šervudo girios narsuolius, kurie bandys nubausti godų ir klastingą Notingemo šerifą!
Klasikinė Robino Hudo istorija pasakoja apie narsų vyrą, kuris kartu su draugais siekė apginti vargšus. Jie slėpėsi miške, kur plėšė turtuolius, o grobį atiduodavo tiems, kurie nieko neturi.
Taiklus šaulys, linksmas ir žavus Robinas Hudas tapo kovotojų už teisybę ir nekaltųjų užtarėjų simboliu. Anglų liaudies baladžių herojus įkvėpė daug meno darbų. Daugybė autorių savaip interpretavo šią istoriją, buvo sukurta įvairių filmų, spektaklių, animacinių filmukų, žaidimų ir knygų tiek įvairaus amžiaus vaikams, tiek suaugusiems.
Viena tokių interpretacijų yra ir suomių iliustratoriaus Mauri Kunnas knygelė „Robinas Hudas“, kurioje pagrindinį veikėją įkūnija žavus katinas. Įvairiuose nuotykiuose jį lydi bendraminčiai paršelis Mažasis Džonas, barsukas vienuolis Tukas ir kiti smagūs narsuoliai iš tamsiosios Šervudo girios.
Mauri Kunnas piešiniai pasižymi nepaprastu detalumu. Atidžiai nagrinėdami iliustracijas visada aptiksite įvairių netikėtų detalių. Tokios knygelės patraukia visų vaikų dėmesį, nes kas kartą atsivertę jie randa vis naujų dalykų.
Mauri Kunnas gimė 1950-ais metais. Jis studijavo Helsinkio dailės ir dizaino universitete. Vėliau autorius piešė įvairias politines karikatūras daugeliui šalies laikraščių. Mauri Kunnas geriausiai žinomas dėl daugybės vaikiškų knygelių su antropomorfiniais gyvūnais. Be knygų vaikams autorius nupiešė ir rokenrolo parodijų komiksą paaugliams bei suaugusiems. Kūrinys parodijuoja aštuntojo ir devintojo dešimtmečio rokenrolo kultūrą. Tai vienas iš nedaugelio autoriaus darbų, kuriuose personažai piešti kaip žmonės.
„Robinas Hudas“ – klasika, su kuria verta susipažinti visiems vaikams, tad jei sudomino trumpas aprašymas, rekomenduojame knygelę įsigyti internetu. Siūlome pasižvalgyti ir po kitų žanrų bei siužetų skaitinius. Juos išsirinkti padės santraukos, aprašymai, taip pat virtualios ištraukos, nurodytas puslapių skaičius, vertėjas ir kitos detalės. Norite sutaupyti ir ieškote žemų kainų? Pigiau apsipirkti vilioja akcijos bei išpardavimai. Pasidomėkite skaitytojų apžvalgomis bei atsiliepimais ir papildykite savo lentynas geromis knygomis.

ISBN: 9786094412059
Išleidimo metai: 2014
Puslapiai: 48
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 50.49 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt