Knygos pigiau

Šeimos sambūris

Gyvenime mums duota vos keletą kartų patirti tikrą meilę. Norėčiau pasakyti ir savo dukroms: kiekvienas įsimylėjimas be galo svarbus, net jei jums tik devyniolika. Ypač, kai jums tik devyniolika. Jeigu sulaukus devyniolikos mylimiems žmonėms suskaičiuoti pakanka vienos rankos pirštų, po keturiasdešimties tikrai nebeprireiks kitos rankos pirštų. Gyvenimo mums duota patirti tikrą meilę vos keletą kartų, ir visus tuos žmones pamilstame visam laikui".
"Šeimos sambūris" – tai romanas apie meilę ir nusivylimą, apie prieštaringą aistrą, nežabotą geismą ir tai, kaip likimas yra įrašomas ne žvaigždėse, bet kūne…
"Visos didelės šeimos vienodos. Kartais matau jas vakarėliuose ar aludėse, mes apsiskelbiame, tada jau imame sielvartauti: Bilis Bostone, o Džimis Džo Joburge, laikosi gerai – pirmiausia mirusieji, tada pradingėliai, paskiausiai išprotėję.
Visada būna girtuoklis. Visada būna koks nors, prievartautas dar vaikas. Visada būna toks, kuriam neįtikėtinai sekasi, turi kelis namus skirtingose šalyse, ir kad nors į vieną jų kada ką būtų pakvietęs. Būna paslaptinga sesuo. Einama maždaug tokiomis kryptimis, žinoma, kaip kryptys, jos ir kinta. Nes mūsų šeimos apima viską ir vėlai vakare viskas darosi prasminga. Gailimės savo motinų, su kuo jos turėjo taikstytis lovoje ir virtuvėje, mes neapkenčiame jų ir dieviname, tačiau verkiame dėl jų visada – mažų mažiausiai taip darau aš…"
Enė Enrait (Anne Enright, g. 1962) – airių rašytoja, esė, apsakymų, publicistikos knygų ir keturių romanų autorė. 2007 metais knyga „The Gathering" („Šeimos sambūris") buvo apdovanota Man Booker Prize premija.

ISBN:
Išleidimo metai: 2012
Puslapiai: 240
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt