Knygos pigiau

Seksualinės daoistų praktikos vyrams: kaip patirti daugkartinių orgazmų

Visi yra įsitikinę, kad daugkartinį orgazmą patiria tiktai moterys. Kiekvienas vyras taip pat gali pajausti daugkartinį orgazmą – tiktai tereikia pasinaudoti nuostabiomis, paprastomis ir efektyviomis daoistų meistrų seksualinio kung fu technikomis.

Kalbant moksliniais terminais, jūs įstengsite "…ne tik išlaikyti ilgai trunkančią erekciją, bet ir patirti daug intensyvesnius orgazmus…".

Biržos makleris Henris išreiškė kur kas paprasčiau: "…Nuo to laiko, kai aš į valdžiau šitas technikas, turėjau tris meilužes ir jos visos vieningai pripažino , kad aš pats geriausias. Tiesiog lovoje jos kalbėjo: "Man dar niekada nebuvo taip gera!"

ĮVADAS

Maždaug prieš tris tūkstančius metų kinai pastebėjo, kad vyrai gali patirti pakartotinių orgazmų pristabdydami ar net visiškai sustabdydami sėklos išsiliejimą. Tai tikrai įmanoma, nes orgazmas ir sėklos išsiliejimas yra du skirtingi fiziniai reiškiniai, nors Vakaruose ilgą laiką jie buvo tapatinami. Senovės kinai buvo ne tokie tikslūs, kaip dabartiniai seksualinio gyvenimo tyrinėtojai, tačiau jie gana smulkmeniškai užfiksavo savo pastebėjimus būsimoms seksualinio gyvenimo ir dvasingumo ieškotojų kartoms.

O Vakaruose seksualinio gyvenimo tyrinėtojas Alfredas Kinzis (Alfred Kinsey) apie tai prakalbo tik penktajame XX amžiaus dešimtmetyje. Visgi net praėjus keliems dešimtmečiams po to, kai jo atradimai buvo pakartotinai patvirtinti laboratorijoje, daugelis vis dar nieko nežino apie galimybę patirti pakartotinių orgazmų. Be tokių žinių ir be konkrečių technikų vyrai negali pajusti skirtumo tarp orgazmo augimo ir sėklos išsiliejimo.

Vyriškas seksualumas Vakaruose vis dar klaidingai suvokiamas kaip neišvengiamas ir nusivylimą keliantis sėklos išsiliejimas, o ne kaip orgazminis fizinio suartėjimo procesas. Šioje knygoje mokoma, kaip vyrai gali orgazmą atskirti nuo sėklos išsiliejimo ir tokiu būdu trumpalaikį sėklos išsiliejimą paversti nesuskaičiuojamomis viso kūno orgazmo kulminarijomis. Vienas vyras, išmokęs patirti pakartotinių orgazmų sakė: „Paprastai mano malonumas trukdavo gana trumpai tačiau visai kitaip yra pakartotinių orgazmų atveju. Jų metu patirta palaima neapleidžia manęs visą dieną, be to, tokiai malonumui nėra ribų. Pakartotinių orgazmų praktika siūlo papildomų privalumų ir teikia papildomos energijos, todėl niekada nesijaučiu pavargęs. Dabar galiu mylėtis tiek, kiek tik pageidauju, ir valdyti procesą, o ne jis mane. Argi galėčiau norėti ko nors daugiau?"

„Seksualinės daoistų praktikos vyrams" moko vyrus kaip išnaudoti visą savo partnerių potencialą jų pačių labui. Vienas vyras, 3 metus praktikavęs šioje knygoje aprašytas technikas, dalijosi savo patirtimi: „Iš esmės, pradėjęs mokytis šių technikų miegojau su trimis moterimis ir visos jos teigė, kad buvau geriausias jų partneris, padovanojęs puikiausia seksualinio jų gyvenimo akimirkas."

Šią knygą perskaičiusios moterys sužinos daugybę vyriško seksualumo paslapčių, apie kurias žino tik nedaugelis moterų ir vyrų. O šią knygą kartu skaitančios poros sužinos apie tokius seksualinės ekstazės ir seksualinio pasitenkinimo lygmenis, apie kurių buvimą anksčiau net nesvajojo. Viena moteris, kurios partneris buvo įvaldęs pakartotinių orgazmų technikas, pasakojo: „Mūsų lytiniai santykiai visada buvo nuostabūs, tačiau dabar jie yra gerokai prasmingesni ir harmoningesni, mes abu patiriame daugybę orgazmo bangų. Visgi pakartotiniai orgazmai yra tik gilių mūsų santykių pokyčių pradžia. Dabar mūsų meilė yra daug gilesnė ir artimesnė."

Faktas, kad vyrai gali mėgautis pakartotiniais orgazmais, yra toks stulbinantis, jog tuo net sunku patikėti. Verta prisiminti, kad tik per pastaruosius 40 metų pakartotiniai moterų orgazmai buvo pripažinti įprastu reiškiniu. Dar didesnį įspūdį padarė skaičius moterų, kurios gebėjo patirti pakartotinių orgazmų. Nuo šeštojo praeito amžiaus dešimtmečio, kai Kinzis ėmė tyrinėti moterų seksualumą, pakartotinius orgazmus patiriančių moterų skaičius patrigubėjo, nuo 14 iki 50 procentų. devintajame dešimtmetyje seksologai Viljamas Hartmanas ĮVVilliam Hartman) ir Merilin Fitian (Marilyn Fithian) atrado, įcad 12 procentų jų tyrinėtų vyrų irgi patirdavo pakartotinių orgazmų. Kai vyrai suprato, kad ir jie gali mėgautis šia galimybe įvaldę tam tikras nesudėtingas technikas, vis daugiau ir daugiau jų patiria pakartotinių orgazmų.

Šioje knygoje remsimės senosiomis daoistų praktikomis bei naujausiais moksliniais atradimais ir mėginsime Jums parodyti, kaip orgazmą galima atskirti nuo sėklos išsiliejimo, kaip patirti pakartotinių orgazmų ir pagerinti sveikatą. Daoistai iš esmės buvo grupelė ieškotojų senovės Kinijoje (apie 500 metus prieš mūsų erą), kurie ypač domėjosi sveikata ir dvasingumu. Nors daugybė jų sukurtų technikų jau yra 2 tūkstančių metų senumo, jos šiais laikais yra vienodai veiksmingos, kaip ir senovėje. Šios technikos Vakaruose buvo pristatytos maždaug prieš 50 metų, tuomet prasidėjo rami seksualinė revoliucija tarp vyrų, kurie išbandė šias technikas ir patvirtino, kad jos tikrai veikia. Mes manome, kad vienintelis tikras įrodymas yra Jūsų kūnas. Tikimės, kad čia pateiktą informaciją remdamiesi savo patirtimi patvirtinsite arba atmesite.

Pakartotiniai orgazmai nėra skirti vien paaugliams, nepaprastai aktyviems pagyvenusiems vyrams ar religijos žinovams. Vienas programinės įrangos pardavėjas, įžengęs į ketvirtą savo amžiaus dešimtmetį ir save vadinantis cinišku, įsitempusiu niujorkiečiu, vieną vakarą ėmė praktikuoti šioje knygoje aprašytus pratimus ir patyrė 6 orgazmus: „Kiekvienas orgazmas buvo vis stipresnis. To anksčiau dar niekada nebuvau patyręs. O nuostabiausia buvo tai, kad pastaruoju metu labai daug dirbau ir jau buvau pradėjęs sirgti, tačiau kitą rytą po minėtų praktikų' atsibudau visiškai sveikas ir nepaprastai energingas." Remiantis seksualinėmis daoistų praktikomis, pakartotiniai orgazmai be sėklos išsiliejimo padeda vyrams pasiekti optimalią sveikatą* ir, tikėkite tuo ar ne, gyventi daug ilgiau.

Seksualinės daoizmo praktikos, dar vadinamos seksualiniu kung fu, pradėjo atskirą kinų medicinos istorijos etapą. Kung fu pažodžiui reiškia praktika, todėl seksualinis kung fui paprasčiausiai reiškia seksualinės praktikos. Patys senovės daoistai buvo gydytojai, todėl vienodai rūpinosi tiek fizine kūno gerove, tiek ir seksualiniu pasitenkinimu. Seksualinis kung fu padeda vyrams sustiprinti savo gyvybiškumą bei ilgaamžiškumą ir išvengti nuovargio bei išsekimo, kurie paprastai ateina po sėklos išsiliejimo – tai yra sustabdo vyrus nuo apvaisinimo.

1 skyriuje supažindinsime su Rytų ir Vakarų požiūriu į pakartotinius vyrų orgazmus. Dar pristatysime naujausius mokslinius tyrinėjimus, patvirtinančius senovės daoistų teiginius apie orgazmo be sėklos išsiliejimo svarbą. Apie šiuos stulbinančius tyrinėjimus laikraštis „New York Times" rašė: „Spermos gamyba yra gerokai sudėtingesnė, nei mokslininkai iki šiol įsivaizdavo, ji reikalauja resursų, kurie priešingu atveju galėtų užtikrinti ilgalaikę vyro sveikatą.

Visgi teorija be praktikos yra bevertė. Todėl 2 ir 3 skyriuose pristatysime solo praktikas, kurias pasitelkę išmoksite patirti pakartotinių orgazmų, ir visiškai nesvarbu, turite partnerę ar ne. Daugelis vyrų pakartotiniais orgazmais pradeda mėgautis praėjus vienai ar dviems savaitėms nuo praktikos pradžios, kitiems šioms technikoms įvaldyti prireikia 3-6 mėnesių.

4 ir 5 skyriuose išmokysime Jus duo praktikų, kurias pasįtelkę seksualiniu kung fu galėsite pasidalyti su savo partnere ir suteikti jai tokį malonumą, apie kurį ji anksčiau nė sapnuoti nesapnavo.

Moterys skaitydamos šią knygą irgi gaus nemažai naudos, o 6 skyrius yra parašytas specialiai joms. Jame aiškinama, ką joms reikia žinoti, norint patenkinti savo partnerį ir save, tai yra, pasiekti bendrų pakartotinių orgazmų.

7skyrius skirtas gėjams, jame aprašytos konkrečios praktikos, padėsiančios jiems gyventi pasitenkinimą teikiantį ir pakartotinių orgazmų kupiną sveiką seksualinį gyvenimą.

8skyriuje pakalbėsime apie tokias problemas, kaip pirmalaikis sėklos išsiliejimas, impotencija ir nevaisingumas. Seksualinės daoistų praktikos siūlo visiškai skirtingų būdų šioms problemoms nugalėti.

Ir galiausiai, 9 skyriuje rasite patarimų, kaip vyrai su savo partnerėmis gali gyventi ekstazišką, seksualinio intymumo kupiną gyvenimą. Jis prasideda skyreliu, skirtu pagyvenusiems ir vėlyvo amžiaus sulaukusiems vyrams, kurie dažnai jaučia seksualinio troškimo ir potencijos silpnėjimą. Pristatysime tyrimą apie pakartotinius orgazmus patiriančius vyrus, prieštaraujantį plačiai paplitusiai nuomonei, kad vyriškas seksualumas savo viršūnę pasiekia paauglystėje ir paskui pamažu silpsta. Daoistai visuomet žinojo, kad jei vyras suvokia savo seksualumo prigimtį, jam bręstant seksualumas tik tobulėja. Dar šiame skyriuje yra skyrelis apie tai, kaip galime padėti savo sūnums gyventi sveiką, malonumą teikiančio seksualumo kupiną gyvenimą. O kad apie tai būtų žinoję mūsų tėvai!

ISBN: 9786094160271
Išleidimo metai: 1996
Puslapiai: 294
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 29.59 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt