Knygos pigiau

Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių

Mentalisto, manipuliatoriaus ir psichologijos iliuzionisto Henrik Fexeus knyga „Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių“ tai nesudėtingos ir labai naudingos šiuolaikiniam žmogui pamokos apie socialinius ir bendravimo įgūdžius, kuriais dažniausiai būna grįstas kelias į sėkmę.

Knygoje „Šeštasis jausmas“ autorius moko socialinių įgūdžių, kurie iki šiol buvo prieinami tik nedaugeliui, tačiau dabar viskas – kaip ant delno.

Žmonės turintys tą šeštąjį jausmą bendravimui dažniau tampa lyderiais, greičiau sulaukia paaukštinimo ir kur kas lengviau užmezga svarbius bei ilgalaikius santykius su kitais žmonėmis. Jie tobulai veda kitus ten, kur jiems reikia ir gali išspręsti bet kokį konfliktą jam dar neįsiplieskus. Tai žmonės, kurių jūs pasiilgstate ir norite juos vėl sutikti, nes jie suteikia gyvenimui prasmės. Knygoje „ Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių“ H. Fexeus paaiškina, kaip ištobulinti savo socialinius įgūdžius, kad ir jūs įgytumėte tą šeštąjį jausmą.

Technikos, apie kurias pasakoja knygos autorius, yra ne tik veiksmingos, jos yra būtinos kiekvieno gyvenime. Pastaruoju metu mūsų visų socialiniai ir empatijos įgūdžiai yra nepakankami ir šioje srityje žmonės nesustabdomai rieda į nuokalnę. Dar niekada nebuvo tiek daug nesusipratimų tarp žmonių kaip šiais laikais. O tuo pačiu metu mes skaitome apie tyrimus, kurie rodo, jog vienintelis būtinas dalykas, kad jaustumės laimingi, yra artimi ir intymūs santykiai…

Patarimai, kuriuos knygoje „Šeštasis jausmas“ duoda Henrik Fexeus, pagerins jūsų bendravimo gebėjimus ir suteiks žinių, padėsiančių kurti prasmingą gyvenimą.

Henrik Fexeus (g. 1971 m.) – švedų mentalistas, manipuliatorius, psichologijos iliuzionistas, lektorius ir rašytojas. Jis – tikra žinių apie pasąmoninį bendravimą ir įtakos darymą enciklopedija. Yra parašęs aštuonias knygas, kurių pasaulyje parduota daugiau nei milijonas egzempliorių. Jo knygos verčiamos į 30 kalbų.

Vis dėlto rašytojas jaučiasi labiausiai savo kailyje, kai būna ant scenos – ar skaitydamas paskaitas, ar kaip mentalistas. H. Fexeus išskirtinumas ir autentiška psichologijos technika paverčia jį puikiu atlikėju, kuris kviečiamas pasirodyti visame pasaulyje.

H. Fexeus dar pradinėje mokykloje susidomėjo magija ir tai tapo tikru išbandymu jo klasės draugams. Paauglystėje Henrikas suprato, kad magija yra tiesiog pasąmoninės įtakos forma ir pabandė kontroliuoti kitų žmonių įsitikinimus bei veiksmus. Jis iki šių dienų stebisi, kad niekas jam nepasakė, kokios naudingos šios žinios bus bendraujant su merginomis.

Knygos „Šeštasis jausmas“ autorius tyrinėja komunikacijos technikas ir psichinius įgūdžius skirtingose srityse – nuo klasikinės psichologijos iki hipnozės, analizuoja žiniasklaidos įtaką, reklamą, propagandą. Henrikui yra sakę, kad jo galios pavojingos, tačiau jis visiškai tai neigia ir save apibūdina kaip malonų, nerūpestingą vyruką, kuriam patinka žmonės.

Iš švedų kalbos vertė Agnietė Merkliopaitė

ISBN: 9786090134917
Išleidimo metai: 2018
Puslapiai: 320
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 14.20 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt