Knygos pigiau

Šiluvos šventovė

Albume "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" dviem kalbomis – lietuvių ir anglų – pristatoma Šiluvos istorija, jau daugiau kaip penkis šimtmečius besitęsianti gyva piligrimystės tradicija, ypač per čia nuo seno švenčiamus Šilinių – Švč. M. Marijos Gimimo atlaidus. Išsamiai supažindinama su didžiosiomis šventovėmis – Švč. M. Marijos Gimimo bazilika ir Apsireiškimo koplyčia, jų sakralinėmis vertybėmis. Albume atspindima ir pastarųjų metų pasikeitimai Šiluvoje, kuri kaskart tampa vis šiuolaikiškesne ir patrauklesne piligrimystės vieta ne tik Lietuvos tikintiesiems.
Leidinyje "Šiluvos šventovė = The Shrine of Šiluva" atspindima ir ta Šiluvos istorijos dalis, kuri paženklinta tokiais svarbiais Bažnyčiai Nepriklausomoje Lietuvoje įvykiais, kaip pal. Jono Pauliaus II apsilankymas, Marijos apsireiškimo Šiluvoje 400 metų jubiliejaus iškilmės ir kita.

Piligrimai ras albume reikalingos aktualios informacijos, kurios gali prireikti išsirengus susitikti su Dievu, kitais ir savimi šioje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje garsioje Marijos šventovėje.

ISBN: 9786098090154
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 115
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt