Vakarietiška auklėjimo sistema, pamiršdama gilesniųjų mūsų esybės klodų išmintį, paprastai atskiria kūną ir sielą, leidžia vadovauti galvai, ieško ir siekia rojaus, iš kurio neva buvome išvyti.
Rytų tradicijos stengiasi atrasti amžiną gyvenimo ir meilės liepsną fiziniame kūne, nemarų atomo branduolį savo širdyje ir lygiai taip pat kiekvienoje ląstelėje aptikti, išlaisvinti, išgyventi ir šiame pasaulyje įgyvendinti kūrybinę jėgą.
Rojus yra ne kažkur, o tavame kūne, reikia tik jį atrasti, puoselėti ir brandinti kaip sodą. Penki ritualai, dar žinomi kaip Tibeto pratimai, ir kiti šioje knygoje išsamiai pristatomi metodai suteikia visiškai naują kūno sąmoningumą, leidžia įgyti stipresnių jausminių patirčių, jau neminint akivaizdaus sveikatos sustiprėjimo ir jaunatviškumo.
Knygoje "Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 4 knyga. Širdies intelektas" pristatomi penki ritualai suteikia visiškai naują kūno sąmoningumą, leidžia įgyti stipresnių jausminių patirčių, jau neminint akivaizdaus sveikatos sustiprėjimo ir jaunatviškumo. Vakarietiška auklėjimo sistema, pamiršdama gilesniųjų mūsų esybės klodų išmintį, paprastai atskiria kūną ir sielą, leidžia vadovauti galvai, ieško ir siekia rojaus, iš kurio neva buvome išvyti. Rytų tradicijos stengiasi atrasti amžiną gyvenimo ir meilės liepsną fiziniame kūne. Rojus yra ne kažkur, o tavame kūne, reikia tik jį atrasti, puoselėti ir brandinti kaip sodą. Naudodamasi dviejų dešimtmečių savo, kaip praktikės ir teoretikės, patirtimi M. Magyarosy atskleidžia, kaip tai vyksta dvasiniame ir fiziniame lygmenyse, moko: – Kaip taisyklingai atlikti Surya Namaskar – Saulės giesmę – Kaip atverti „slaptuosius vartus“ – atpalaiduoti kaklo ir sprando raumenis – Kaip atlikti tolerancijos ir atjautos pratimą – Kaip gerti gyvenimo nektarą – teisingai kvėpuoti – Kas yra tibetietiškas energinis kvėpavimas – Kaip įveikti negatyvumą ir ligas kvėpavimu – Kaip vystyti širdies energiją – Penkių deimantų – 5 energinių pratimų širdžiai užgimti Ką atsakytų jūsų kūnas, jei dabar jo paklaustumėte: kaip rūpinuosi savo „vertingiausiu gyvenimo kelionės palydovu“, savo brangiausiu gyvuoju namu? Sąmoningai ar nesąmoningai su juo elgiuosi? Galbūt traktuoju jį kaip robotą, mašiną, kuri turi veikti savaime? Kiek dėmesio ir dėkingumo rodau savo gyvai fizinei skulptūrai, suformuotai iš milijardų ląstelių, kurių junginys yra tarsi gamtos stebuklas? Ar įžvelgiu Kūrėjo orkestrą savyje, kurio visi instrumentai iš pradžių buvo sumanyti taip, kad darniai veiktų ir sąveikautų, nepaliaudami per mane groti „gyvenimo simfonijos“ – Kūrimo? Ar man pavyksta vis labiau išsilaisvinti iš bejėgės marionetės, aukos vaidmens ir žingsnis po žingsnio tapti sąmoningu, kūrybišku partneriu bei bendrakūrėju? Maruscha Magyarosy – kelių sveikatingumo knygų autorė, jogos mokytoja, rašytoja ir vertėja, jau per dvidešimt metų organizuojanti Penkių Tibeto pratimų mokymo kursus ir praktinius užsiėmimus Europoje, Azijoje, Amerikoje. Žmonių atsiliepimai tik patvirtino, kad Tibeto pratimai ypač tinka šiuolaikiniam žmogui: Penki ritualai, nepaisant tariamo jų paprastumo, turi visa apimantį, visapusišką poveikį – kurio negalima nuvertinti – kiekvienai kūno ląstelei, sausgyslei, raumeniui, kaului ir organui. Jie pakelia dvasią ir įkvepia sielą. Atveria ir išlaisvina širdį…
ISBN: 9786094034688
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 144
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.39 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt