Knygos pigiau

Siuvimo biblija

Pradėję siūti žengsite pirmąjį žingsnį į nuostabų, jaudinamą pasaulį. Šis užsiėmimas ne tik sutaupys jums pinigų, bet ir suteiks galimybę išreikšti savo kūrybiškumą, taps nauju ir įdomiu laisvalaikio leidimo būdu. Neišleisdami kažin kiek, pasisiūsite pačių madingiausių drabužių, naujoviškomis detalėmis papuošite namus. Panorėję pasiūti kokį daiktą, kuris skiriasi nuo parduotuvėje siūlomų standartinių, išvysite tokią gausybę įvairių audinių, kad sunku bus ir išsirinkti.
Jei dar nepasitikite savimi tiek, kad imtumėtės siūti visą rankdarbį, išmokę tai daryti, galėsite arba papuošti nusipirktą daiktą, arba kaip nors kitaip savitai jį perdaryti. O įvairiausių juostelių, puošybos detalių ir užsegimų parduotuvėse taip pat gausybė ir didelė įvairovė, tad iš tiesų sunku įsivaizduoti, kad kas nors sukurs lygiai tokį patį daiktą, kokį sukūrėte jūs.
Siuvimo, panašiai kaip važiavimo dviračiu, įgūdžių niekada neužmiršite, o mokėti siūti reiškia ne tik tai, kad jums pavydės visi siūti nemokantys draugai, bet ir visada turėsite kuo užsiimti!
Knygoje rasite:
Siuvimo priemonės…
Siuvimo kampelio įranga…
Audiniai, jų sudėtis ir ypatybės…
Siuvinių iškarpos, modeliavimas ir pritaikymas…
Siuviniai namams…
Aiškios instrukcijos ir per 1000 iliustracijų…
Ši knyga bus puiki dovana kiekvienam pradedančiam siuvėjui.

ISBN: 9789955388937
Išleidimo metai: 2011
Puslapiai: 320
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 30.70 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt