Knygos pigiau

Sodas ir daržas. Nuo A iki Z

Praktinis ūkininkavimo nedideliame sklype žinynas. Daugiau kaip 800 nuotraukų iliustruoti paprasti ir aiškūs patarimai, kaip auginti vaisius, daržoves ir prieskoninius augalus jūsų keleto ar keliolikos arų sodo sklype. Noras žinoti ką valgai ir troškimas gyventi ekologiškai ne vieną nieko bendra su žemės ūkiu neturintį miestietį paskatino įsigyti sodą ar išsikelti gyventi į užmiestį. Nuo ko pradėti, kad žemės sklypas neatimtų daug laiko ir teiktų dvasinį bei fizinį pasitenkinimą? Kaip užsiauginti sveikų vaisių ir daržovių nedideliame kelių arų sklype, kad jų pakaktų ir nebūtų per daug, kad jų nesunaikintų kenkėjai, kad jie džiugintų akį?
Ši sodo ir daržo enciklopedija skirta tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam sodininkui, kuris nori ekonomiškiau sutvarkyti savo puoselėjamą žemę.
· Eksperto patarimai, nuo ko pradėti sklypo planavimą, apsodinimą, sėjomainą, vaisių ir daržovių auginimą lauke ir šiltadaržyje.
· Kaip nustatyti dirvos tipą, ją paruošti, naikinti piktžoles, kompostuoti, sėti, tręšti ir prižiūrėti augalus.
· Kokias vaisių, daržovių, žolelių veisles rinktis savo sklypui, kaip ir kada nuimti bei saugoti derlių.
· Per 800 spalvotų nuotraukų ir diagramų, taip pat neįkainojamų patarimų ir sklypo priežiūros kalendorius, tiksliai nurodantis, kada ir kokių darbų imtis.
Viskas, ką turite žinoti, pradedant nuo sklypo plano, dirvos paruošimo, baigiant derliaus saugojimu ir darbų kalendoriumi.

ISBN: 9786094033285
Išleidimo metai: 2012
Puslapiai: 256
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 31.80 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt