Knygos pigiau

Storiausias kulinarinis žurnalas! Virtuvės mitų griovėjai. Žydėkite per amžius

Žydėkite per amžius …ši frazė mano galvoje gimė žiūrint į „kilometrinius" bambukus. Gyventi ar žydėti? Tikiuosi, man pritarsite, kad žydėjimas mums asocijuojasi su sveikata ir jaunyste. Simboliška, kad VMG žurnalo numerį įkvėpė ilgaamžiškiausia tauta pasaulyje. Tauta, kurios veide nebūna raukšlių, tauta, kuri turi ne vieną tūkstantį metų siekiančią istoriją ir tiek daug sveiko bei įdomaus maisto… Šis žurnalas – tarsi bilietas į sveiko gyvenimo šalį. Vis dėlto Japonija mes neapsiribojome, nors jos estetinis motyvas lydės Jus beveik per visą žurnalą. Mūsų komandai norėjosi Jums įrodyti, kad sveikai gyventi yra pakankamai lengva. Svarbu tai pradėti daryti drąsiais žingsniais jau šiandien, čia ir dabar, o ne laukti pirmadienio… Gyvenimas tikrai gali būti skanus ir be galo įdomus kasdien. Ir nepamirškite: žydėkite ne vienatvėje, nes ryškiai žydėti, kaip ir skaniai gaminti ar atkakliai sportuoti, visuomet yra lengviau su kažkuo… …per amžius – Žurnalo VMG vyr. redaktorius Alfas Ivanauskas

ISBN: 9772424472008
Išleidimo metai: 2016
Puslapiai: 394
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 15.30 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt