Knygos pigiau

Svetimšalė. Meilės labirinte. 3 knyga

Diana Gabaldon knygoje „Svetimšalė. Meilės labirinte" vėl sutinkame mums pažįstamus herojus – įsimylėjėlius Klerę Randal ir Džeimį Freizerį.
Romane „Svetimšalė. Lemtingas susitikimas" prasidėjusi Klerės ir Džeimio meilės istorija tęsiasi…
1968-aisiais Klerė Randal kartu su dvidešimtmete dukterimi Briana atvyksta į Invernesą Škotijoje. Prieš dvidešimt dvejus metus Klerė čia jau viešėjo – su vyru Frenku šiame krašte leido antrąjį medaus mėnesį. Tąkart Druidų akmenų rate žengusi pro suskilusį akmenį, ji pateko į XVIII amžių, kur sutiko Džeimį Freizerį ir jį pamilo. Su žavingu vyriškiu praleidusi kelerius aistros ir nuotykių kupinus metus, Klerė vėl grįžo į XX amžių, pas pirmąjį vyrą Frenką.
Dabar Frenkas jau miręs, o Klerei be galo rūpi sužinoti, kas nutiko jos antrajai gyvenimo meilei. Moteris taip pat svarsto, kaip atskleisti dukrai ilgai slėptą tiesą apie tikrąjį jos tėvą.
Tikėdamasi rasti atsakymus į jai rūpimus klausimus Klerė mintimis sugrįžta į praeitį, į intrigų kupiną Paryžiaus dvarą, kuriame teko kovoti už mylimo vyro ir dukrytės gyvybes…
Diana Gabaldon romanas „Svetimšalė. Meilės labirinte", kaip ir ankstesnės šios serijos knygos, kupinas išbandymų, aistros ir nuotykių, kurie šįkart laukia ir Klerės dukters Brianos.
Aktorė Nijolė Narmontaitė:
Turiu prisipažinti, kad iš pradžių į šį romaną žiūrėjau skeptiškai. Esu nelinkusi pasiduoti masinei psichozei, ir žinodama, su kokia euforija ši knyga buvo sutikta kitose šalyse, į skaitymo kelionę leidausi labai atsargiai. Deja, su Klere prasmegau ir aš… Taip įsijaučiau ir įtikėjau ta istorija, kad pasidarė visai nesvarbu – fantazija tai ar realybė!
Per visą kelionę lyginau du pasaulius, du gyvenimus, du vyrus. Vienas gyvenimas – sotus, patogus, be nuolatinio streso, įtampos. Jame vyras Frenkas – mylintis, gerbiamas, teisingas, padorus (kažkodėl man pasirodė nuobodus ir tik savo idėjomis besidomintis). Kitas gyvenimas – pilnas pavojų, stingdančios įtampos, klaikių tradicijų, be elementarių mums suprantamų patogumų. Ir tame pasaulyje jis – vyras Džeimis: galia, švelnumas, aistra, padorumas, gerumas, fizinis grožis (tokie, regis, tarpusavyje nesuderinami dalykai)… Ir jų MEILĖ (visa ko pagrindas). Nejučia pradedu gyventi herojės gyvenimą, man rūpi, kad tik ji liktų čia, pavojų pasaulyje, nes čia jis – Džeimis, TIKROJI MEILĖ. Gal dėl to, kad ir mano pačios gyvenimo credo yra „Nesvarbu, kur ir kaip tu, svarbu su kuo.“
Aktorė Gabija Ryškuvienė:
Man knyga netikėtai patiko. Patiko graži, romantinė istorija, suintrigavo Škotijos vaizdai – net norisi ten nuvykti. Sužinai daug istorinių dalykų: apie gydymo būdus, tradicijas, pilių intrigas. Įvykis veja įvykį. Pribloškė autorės fantazija – skaitytojas nepaliekamas apsnūdęs. Drąsus romantizmas, neįsprausta į rėmus meilės istorija. Labai intriguojanti knyga.
Psichologė Edita Čekuolienė:
Niekada netikėjau, kad mane, suaugusią moterį, taip sudomins graži pasaka. Vaizdingai parašyta knyga įtraukia. Čia tarsi „Haris Poteris“ suaugusiesiems. Seniai buvau neskaičiusi tokios įdomios ir intriguojančios knygos. Pimąsias 3 knygas prarijau per savaitę, net pradėjau mąstyti kaip Klerė. Pagauni save plaukiant kartu. Vaizdinga kalba, geras vertimas. Man įdomiausia joje buvo ne meilės linija, o santykių – šiuolaikinės moters sugebėjimas prisitaikyti prie sąlygų, kurios buvo prieš 200 metų, pasirinkimo dilema, kai esi prisiekusi. Labai daug simbolių. Knygoje aprašytas seksualinis potraukis yra įtampa, kova ar mylėjimasis taip pat gali būti interpretuojami kaip lygiateisiškų santykių siekis.

ISBN: 9786090100509
Išleidimo metai: 2011
Puslapiai: 592
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 17.49 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt