Knygos pigiau

Tyra širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis

i knyga – unikalaus tarpreliginio dialogo liudijimas, kronika istorinės reikšmės susitikimo, kurio metu Jo Šventenybė Dalai Lama kartu su Pasaulinės krikščionių meditacijos bendruomenės atstovais skaitė ir tyrinėjo Evangeliją, kartu meditavo ir dalijosi įžvalgomis apie Jėzaus mokymą. Tai dokumentas, liudijantis, jog dviejų visiškai skirtingų pasaulinių religijų atstovai gali susitikti, bendrauti ir suprasti vieni kitus, jog ir skirtingos religijos gali gyventi viename pasaulyje, gerbti viena kitą, draugauti ir net padėti viena kitai geriau save pažinti ir būti savimi.
Žmonijai reikia skirtingų religijų, nes žmonių požiūriai ir charakteriai tokie skirtingi, kad viena religija paprasčiausiai nepajėgtų duoti to, ko reikia tokiai daugybei įvairių žmonių. Jei visus pasaulio tikėjimus mėginsime sujungti į vieną religiją, išnyks tradicijų ypatybės ir jų turtingumas.
Siekiant, kad dialogas būtų prasmingas ir kad praturtintų šias tradicijas, reikia įsisąmoninti, jog žmonija nevienalytė, jog žmonių dvasiniai polinkiai, interesai ir mąstysena labai skiriasi. Vienus labiau veikia krikščioniškoji tradicija, kitiems artimesnė budistinė. Labai svarbu suprasti, kad abiejų dvasinių tradicijų tikslas – padėti žmogui save realizuoti, tapti dvasiškai subrendusiam ir geram.
Dalai Lama

ISBN: 9789955545101
Išleidimo metai: 2003
Puslapiai: 232
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 9.79 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt