Knygos pigiau

Viljamas Ventonas. Orbuliatoriaus agentas. 3 knyga

Trečioji vienos populiariausių vaikų knygų serijos Norvegijoje dalis!
Po šimto metų pertraukos didysis Londono laikrodis netikėtai sustojo.Tai gali reikšti tik viena – Orbuliatoriaus Agentas vėl čia.Ir jis ieško geriausio pasaulyje kodų šifruotojo – Viljamo Ventono.
Išbandymai Himalajuose iš Viljamo pareikalavo daug energijos ir sunkių sprendimų, tačiau berniukas po truputį atsigauna, o slogios nuotaikos rimsta. Dabar Viljamas labiausiai laukia, kada galės keliauti atgal į Posthumanistinių tyrimų institutą ir susitikti su Iskija. Tik proga sugrįžti pasitaiko gerokai anksčiau, nei tikėtasi: kažkas įsilaužia į Ventonų šeimos namus ir jiems tenka sprukti.
Sugrįžus į institutą daug kas atrodo kitaip: senosios kartos įrenginius pakeitė nuolat koridoriais šmirinėjantys ir visus sekantys naujieji robotai, į institutą pilnais autobusais kasdien plūsta vis daugiau kandidatų, o vadovas Fricas Gofmanas elgiasi labai įtartinai. Ir dar tas visų patyliukais šnibždamas Orbuliatoriaus Agento vardas… Kas jis toks? Ir kodėl visų akys krypsta tiesiai į Viljamą? Negi jis ir vėl pakliuvo į bėdą?..

ISBN: 9786094793325
Išleidimo metai: 2020
Puslapiai: 256
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt