Knygos pigiau

Vilties žinia

"Angelą sargą regiu prie kiekvieno žmogaus, kad ir kokią religiją jis išpažintų, kad ir kokios tautybės būtų. Niekur pasaulyje nemačiau žmogaus, neturinčio angelo sargo. Angelas sargas lydi mus nuo pradėjimo ir po mirties, nepalieka mūsų nė akimirkai. Jis myli mus tokius, kokie esame, ir yra pasirengęs padaryti viską, kad mums būtų lengviau gyventi, kad būtume sklidini vilties."

Airių mistikė Lorna Byrne yra įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus gali užmegzti ryšį su savo angelu sargu. Ši žmogaus ir angelo bendrystė, nuoširdus tikėjimas neregimo pasaulio globa padeda nepalūžti sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Šioje knygoje "Vilties žinia" autorė pasakoja savo ir kitų žmonių, kurie grumiasi su sunkumais ir išgyvena tikrą skausmą, istorijas. Lorna yra šalia jų kartu su Vilties angelu, tariančiu padrąsinimo ir paguodos žodžius. Jos misija – šiuos žodžius kaip tikėjimo vėliavą perduoti kiekvienam žmogui, kuris to tikėjimo ieško.

„Vilties žinia“ – tarsi sustiprinanti malda, įkalbanti tikėjimą ir pasitikėjimą savo angelu sargu, nes jis myli mus tokius, kokie esame, moko pamatyti savo ir kitų grožį, teikia visokeriopą pagalbą, įkvepia pasitikėjimo savo gabumais, padeda suvokti gyvenimo laikinumą ir vertinti akimirkos trapumą.
Jus įkvėps paprastos žmogiškos istorijos, trumpos maldos kasdienai, šviesi knygos skleidžiama žinia.

Lorna Byrne gimė Airijoje 1953 metais, nuo pat gimimo regi angelus ir bendrauja su jais. Ilgai tylėjusi, 2008 metais ji parašė knygą „Angelai man glosto plaukus“ (Alma litera, 2013), kuri pelnė pasaulinę šlovę, išversta į dvidešimt keturias kalbas ir išleista daugiau nei penkiasdešimtyje šalių. Naujoje knygoje „Vilties žinia“ ji tęsia pasakojimus apie angelus, kuriuos regi šalia kiekvieno žmogaus, ir suteikia viltį, kad šiame pasaulyje nesame vieniši.

Iš anglų k. vertė Viktorija Uzėlaitė

ISBN: 9786090112038
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 160
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 17.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt