Knygos pigiau

Viršūnės ir slėniai

Nereikia nė sakyti, kad mūsų gyvenimas pilnas viršūnių ir slėnių.
Viršūnės – tai akimirkos, kai branginame tai, ką turime. Slėniai – tai akimirkos, kai ilgimės to, ko mums trūksta. Ne visada galime suvaldyti tai, kas vyksta aplink. Bet mūsų asmeninės viršūnės ir slėniai priklauso nuo to, kuo tikime, ir kaip elgiamės.
Kiekvienas, net ir pats blogiausias gyvenimo laikotarpis slepia naujas galimybes, tik reikia jas atrasti ir išnaudoti. Kaip tai padaryti? Pasinaudokite šia trumpa ir paprasta istorija. Ji žavi tuo, kad padeda ieškoti atsakymų kiekvienam, kuris tikrai to nori.
„Viršūnės ir slėniai“ – tai pasakojimas apie jaunuolį, artimą kiekvienam iš mūsų. Kamuojamas nesėkmių, dvejonių ir nusivylimo jis iškeliauja ten, kur tikisi atrasti gražesnį gyvenimą. Tačiau kelionėje herojus atranda visai ne tai, ko tikėjosi. Jo tikslas pasirodo esąs kur kas sudėtingesnis, o sutikti žmonės ir išmoktos pamokos – gilesnės ir vertos daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šią trumpą istoriją perskaitysite per valandą, bet tai, ko išmoksite, pravers visą likusį gyvenimą.

ISBN: 9786094371134
Išleidimo metai: 2012
Puslapiai: 192
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 4.29 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt