Knygos pigiau

Visada stenkis!

Kūrybininkų guru tapęs rašytojas Austin Kleon jau pažįstamas skaitytojams iš tokių knygų kaip „Vok kaip menininkas“ ir „Parodyk, ką sukūrei“. Dabar jis siūlo tikrą kūrybingumo enciklopediją – „Visada stenkis!: 10 būdų išlikti kūrybingu gerais ir blogais laikais“.
Ankstesnėse savo knygose Austin Kleon pasakojo skaitytojams, kaip išlaisvinti savo kūrybiškumą ir tapti žinomais, o knygoje „Visada stenkis!: 10 būdų išlikti kūrybingu gerais ir blogais laikais“ autorius pristato dešimt paprasčiausių taisyklių, kaip išsaugoti kūrybiškumą bet kokiomis sąlygomis – kaip likti susikoncentravus į svarbiausius dalykus ir visam gyvenimui likti savimi. Tai knyga, kuri įkvėps kiekvieną kūrybingą asmenybę.
Dirbk, žaisk, kurk – svarbiausia nenustoti to daryti nuolat. Kūrybininko gyvenimas nėra rami kelionė finišo link, tai nuolatinis kartojimas. Todėl reikia susikurti tam tikrus kasdienius ritualus, rutiną, kuri padėtų pasiekti dienos tikslus. Nes pirmiausia ir reikia rūpintis dabartimi – šiandiena.
Knygoje „Visada stenkis!: 10 būdų išlikti kūrybingu gerais ir blogais laikais“ A. Kleon pabrėžia, kad kūrybininkui labai svarbu kartais atitrūkti nuo pasaulio ir kuo geriau pažinti save. Jis pataria kartais įsijungti savotišką lėktuvo režimą sau pačiam – atsiriboti nuo aplinkos ir pabūti su savimi. Taip pat labai svarbu kuo daugiau laiko leisti lauke, gryname ore ir pasinaudoti režisieriaus Ingmaro Bergmano įžvalga, kurią jis išsakė savo dukteriai – „Demonai nekenčia gryno oro“.
Atkreipkite dėmesį į tai, kas jus domina ir traukia. Mažiau jaudinkitės dėl to, kad reikia pabaigti kokį nors darbą, dažniau pagalvokite apie tai, kokia yra to, ką darote reikšmė. Kur kas svarbiau ne įsiamžinti, o tiesiog palikti viską geriau nei radote. Tai tik nedaugelis naudingų patarimų, kuriuos rasite knygoje „Visada stenkis“.
Knyga „Visada stenkis“ siūlo laikui nepavaldžius, praktiškus ir paprastus patarimus, kurie tiks visiems, siekiantiems gyventi prasmingai ir dirbti produktyviai.
„Kiekvienas kokiu nors būdu susijęs su kūryba žmogus turėtų laikyti šią knygą savo lentynoje.“
BookPage
„Austin Kleon yra vienas įdomiausių žmonių internete.“
The Atlantic
Austin Kleon – amerikiečių rašytojas, bestselerių trilogijos „Vok kaip menininkas“, „Parodyk, ką sukūrei“ ir „Visada stenkis“ apie kūrybiškumą skaitmenizacijos amžiuje autorius. Jo knygos išverstos į daugiau nei tuziną kalbų. Jis bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip Pixar, Google, TEDx, The Economist. Anksčiau dirbo bibliotekininku, interneto dizaineriu, reklamos rašytoju. Užaugo Ohajuje, šiuo metu su žmona ir sūnumis gyvena Ostine, Teksase.
Iš anglų kalbos vertė Dora Žibaitė

ISBN: 9786098254044
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 224
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 4.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt