Knygos pigiau

VISKO PARDUOTUVĖ: Jeff Bezos ir „Amazon“ amžius

Financial Times, Washington Post, Forbes, The Economist ir Bloomberg išrinkta geriausia metų knyga.
Viena iš dešimties geriausių metų knygų, renkama leidinio Investigative Journalism Books (Nieman Reports).
Šis pasakojimas apie tai, kaip vienas talentingas vaikas tapo neįtikėtinai ambicingu ir lanksčiu įmonės vadovu, kaip jis, jo šeima ir kolegos didžiausius lūkesčius sudėjo į revoliucingą tinklą, pavadintą internetu, ir apie grandiozinę vienos, viskuo prekiaujančios parduotuvės viziją.Šiuolaikinio pasaulio neįsivaizduojame be elektroninės prekybos ir Amazon – interneto parduotuvės, kurioje galima įsigyti beveik viską. Jos įkūrėjas Jeffas Bezosas, vienas turtingiausių planetos žmonių, veiklą pradėjo ant sumeistrauto iš durų stalo pakuodamas parduoti skirtas knygas. Šiandien jis vykdo prekybos perversmą, skrenda į kosmosą ir tebėra įsitikinęs – reikia daryti viską, kad pirkėjas būtų patenkintas.
Kokį kelią teko nueiti įmonei, pradėjusiai nuo knygų pardavimo, pristatymo paštu ir tapusiai elektroninės prekybos milžine? Su kokiais sunkumais Amazon susidūrė, kaip sprendė problemas? Kokia yra jos įkūrėjo asmenybė?
Pats Bezosas apie Amazon kalba skausmingai mažai. Laiko paslaptyje planų detales, idėjas ir tikslus, o pats yra tikra mįslė. Mes manome žinantys Amazon istoriją, nors iš tiesų esame girdėję tik pačios bendrovės sukurtus mitus ir skaitę pranešimų spaudai, kalbų ir interviu citatas, išvengusias negailestingos Bezoso cenzūros.
Tačiau „Visko parduotuvės" autorius Bradas Stone'as turėjo neįkainojamą galimybę išgirsti Amazon istoriją iš pirmų lūpų – kalbėtis su pačiu Bezosu, esamais ir buvusiais darbuotojais, šeimos nariais. Tai unikalus, įtraukiantis pasakojimas apie kompaniją, rizikavusią sulaužyti tradicinės prekybos stereotipus ir visam laikui pakeitusią mūsų pirkimo įpročius. „Visko parduotuvė" ne tik įsileidžia skaitytoją į elektroninės prekybos užkulisius, bet ir padeda suprasti: kai turi aiškų tikslą, drąsiai jo sieki ir neišduodi savo principų, neįmanoma tampa realybe.
APIE AUTORIŲ
Bradas Stone'as apie Amazon ir Silicio slėnio technologijas penkiolika metų rašė Newsweek, The New York Times ir kitiems leidiniams. Šiuo metu yra žurnalo Bloomberg Businessweek vyresnysis tekstų autorius ir gyvena San Fransiske. Aplankykite jį internete adresu www.brad-stone.com.
ATSILIEPIMAI
„Stone'as pasakoja šią istoriją užtikrintai ir gyvai, remdamasis gausybe informacijos iš pirmų lūpų… Tai dinamiškas Bezoso – rimtos ir reiklios asmenybės – portretas." – The New York Times
„Jeffas Bezosas yra vienas iš geriausiai planuojančių, tikslo siekiančių ir atkakliausių mūsų laikų inovatorių; kaip ir Steve'as Jobsas, savo atradimais ir atnaujinimais jis veikia pramonę. Bradas Stone'as sklandžiu ir įtikinamu pasakojimu atskleidžia jo aistrą ir talentą." – Walter Isaacson, knygos „Steve Jobs“ autorius.
„Visko parduotuvė yra atradimas skaitytojams: visiems – parduodantiems ir tiems, kuriems parduodama, – norintiems suprasti naujosios skaitmeninės ekonomikos dinamiką. Jei kada nors ką nors esate nusipirkę vienu klavišo paspaudimu, turite perskaityti šią knygą." – Steven Levy, „Hackers“ ir „In the Plex“ autorius.
„Patraukli kompanijos kelio į viršūnę apžvalga… Sunku būtų įsivaizduoti geriau papasakotą Amazon pradžios istoriją." – Laura Bennett, The New Republic
„Įtraukianti ir fantastiška knyga… Nuostabi Amazon pakilimo kronika… Dovana antrepreneriams ir naujajai verslo kūrėjų kartai." – Business Insider

ISBN: 9786098233070
Išleidimo metai: 2022
Puslapiai: 416
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 18.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt