Knygos pigiau

Vogue kolekcija. Christian Dior

"Nėra nieko, kas man patiktų labiau, nei padėti kiekvienai moteriai atrodyti ir jaustis taip, lyg ji būtų hercogienė.“

Christianas Dioras

1947 m. Christiano Dioro New Look pakeitė moterų manierą rengtis. Visus dešimt metų, praleistų kuriant aukštąją madą, jo kūriniai švytėjo ir buvo neprilygstami mados pasaulyje. Ši knyga "Vogue kolekcija. Christian Dior" suteikia unikalią galimybę pažvelgti į dizainerio kūrybines dirbtuves: sužinoti, kaip Dioras ieškojo tobulų linijų, kaip kito jo idealaus moters silueto samprata, kaip jo kūrybinis ir komercinis talentas sukūrė mados namus, kurie ir šiandien, praėjus daugeliui metų po dizainerio mirties, yra vieni iš sėkmingiausių aukštosios mados srityje.

Informatyvi, meniškai apipavidalinta knygų serija, daug atskleidžianti apie aukštosios mados genijų gyvenimą ir kūrybą. Unikalus Vogue vaizdo archyvas (nuo geriausių fotografijų iki autentiškų iliustracijų) paverčia ją nepamainomu mados istorijos šaltiniu.

Kita knyga serijoje – "Vogue kolekcija. Coco Chanel".

"Pirmo apdaro nuogybei prisidengti žmogui prireikė dar Rojaus soduose. Ir nors nuo genialiai paprasto figos lapo iki genialiai sudėtingo aukštosios mados kūrinio – tūkstantmečiai evoliucijos, žmonijos istorijai lygiai svarbu ir viena, ir kita. Nes ir viena, ir kita liudija tą pačią istoriją. Žinoma, mados pramonę galima pavadinti tuštybe. Tačiau jei ji džiugina, vadinasi, turi egzistuoti.

Dievas mums davė figos lapą. Mados kūrėjai jį ištobulino. Taip sukasi pasaulis."

Eglė Černiauskaitė, vertėja

Iš anglų k. vertė Eglė Černiauskaitė

ISBN: 9786090111215
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 160
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 12.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt