Knygos pigiau

Žaliųjų kokteilių revoliucija

Žalios mitybos pionierė Viktorija Butenko siūlo paprastą ir efektyvų sprendimą, kaip prievolę valgyti žalumynus paversti tikru malonumu. Mes pervargę nuo pašėlusio gyvenimo ritmo, dažniausiai maitinamės prabėgomis, didžiąją mūsų valgiaraščio dalį sudaro perdirbtas ir menkavertis greitasis maistas. Todėl tik reto kurio iš mūsų mityba yra tinkamai subalansuota. Net kai, regis, nesergame jokiomis ligomis, mus neretai kamuoja nemiga, nesugebėjimas susitelkti, nuolatinis nuovargis ir kiti simptomai, kuriuos sukelia vertingų maisto medžiagų trūkumas. Knygos žaliųjų kokteilių revoliucija tikslas yra sustabdyti šią tyliai plintančią epidemiją ir padėti žmonėms atsikratyti blogų mitybos įpročių.
Viktorijos Butenko siūlomas sprendimas – nepaprastai gardūs ir maistingi žalieji kokteiliai. Greitai ir lengvai paruošiami, šie kokteiliai grąžina į mūsų kasdienę mitybą senai pamirštus vaisius, daržoves ir žalumynus. 200 kokteilių receptų, kuriuos rasite šioje knygoje, padės išvengti mitybos monotonijos ir suteiks organizmui reikalingų maistinių medžiagų.
Žalumynai yra gyvybiškai svarbus produktas. Jie būtini ir žmonėms, ir visoms kitoms gyvoms būtybėms. Netgi galima pasakyti, kad žalumynai žmogui yra tokie pat būtini kaip ir vanduo, oras ar saulės šviesa. Atlikusi daug tyrimų nustačiau, kad maistinė žalumynų sudėtis puikiai atitinka žmogaus maisto medžiagų poreikius. Juose yra daug mineralų, vitaminų ir net amino rūgščių – medžiagų, kurios užtikrina optimalų organizmo funkcionavimą.

ISBN: 9786098050189
Išleidimo metai: 2011
Puslapiai: 176
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 8.15 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt