Knygos pigiau

Garbės reikalas

Keistas mirštančio pulkininko palikimas… Neįkainojama ikona su pribloškiančia paslaptimi… Ant kulnų minantys CŽV ir KGB agentai… Bet Adamsas Skotas įrodys, kad yra dalykų, vertesnių už pinigus ar gyvybę, – tai garbė. Intriguojantis siužetas, auganti įtampa, įtikinami veikėjai ir gyvas pasakojimo stilius – keturi drambliai, ant kurių laikosi Jeffrey Archerio kūryba.
Mirdamas pulkininkas Skotas sūnui Adamui įteikia raktą į nutylėtą paslaptį, kuri nuplėšė II Pasaulinio karo didvyriui garbę ir paliko sugniuždytą visam gyvenimui. Adamo valia rinktis, ar atplėšti pageltusį voką, ar palikti taip, kaip yra. Geriau jis būtų neatplėšęs…
Voko turinys nuveda Adamą Skotą į itin saugomą Šveicarijos banką, kuriame guli neįkainojama rusiška ikona, paskutinio caro slapčia išgabenta iš Rusijos ir atsitiktinai pakliuvusi į nacių rankas. Siekdamas sugrąžinti tėvui gerą vardą, Adamas susiduria su tokiu netikėtu, neįkainojamu ir šokiruojančiu atradimu, kad šis gali pakeisti pasaulio jėgų pusiausvyrą. Staiga Adamas tampa labiausiai medžiojamu taikiniu ir įsitikina, jog negali pasitikėti net geriausiais draugais – tik savimi.
Nelaukti siužeto vingiai, zvimbianti įtampa ir abejonės nepalieka iki paskutinio momento, kai banko seifas atrakinamas paskutinį kartą.

ISBN:
Išleidimo metai: 2009
Puslapiai: 431
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 4.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt