Knygos pigiau

Stiliaus kortelių knyga (su kortomis)

Stiliaus kortų instrukcija
Kortos, kurias laikote rankose, nėra paprasti paveikslėliai, vaizduojantys skirtingus stilius. Tai ypatinga diagnostikos priemonė, sukurta remiantis specifinėmis tokių, atrodytų, skirtingų sričių, kaip mada, stilius, psichologija ir būrimas, žiniomis.
Šios kortos padeda atsakyti į du klausimus, į kuriuos dauguma moterų atsako „Nežinau":
A. Aš dėviu drabužius, bet nežinau, koks tai stilius.
B. Aš noriu keisti stilių, bet nežinau, kaip jį apibūdinti.
Šių kortų kūrimas užtruko beveik dešimtmetį paieškų, kol buvo atrasti pirminiai šaltiniai ir surasti tikrieji paslaptis žinantys mokytojai. Šilko kelias ir jo atšakos per Himalajus nuo Indijos, per Tibetą iki Kinijos ir Kirgizijos – tai tik dalis geografijos. Italija, buvusios Graikijos kolonijos ir jų palikimas – dar viena, bet ne paskutinė dalis.
Daug laiko užtruko ir esamų kortų, jų sistemų studijos, tokių kaip Taro, skirtų burti, ar psichologijos mokslo pripažintų metaforinių kortų, kurias galima kildinti iš Roršacho dėmių testo.
Visas šis kelias vedė į archetipų ir mūsų gyvenimo prasmės, asmens vaidmens istorijoje pažinimą, prie sakralinių persikūnijimo momentų – asmenybės metamorfozės.
Stiliaus kortos sukurtos siekiant padėti pasiekti asmeninę ar dalykinę metamorfozę moterims, nors gali būti naudojamos ir darbui su vyrais. Drabužiai visada atspindi žmogaus charakterį, netgi tada, kai visi aprengti vienoda uniforma. Pagal tai, kaip uniforma „guli" ant žmogaus, susiglamžiusi ar ideali, purvina ar išblizginta, kokios naudojamos papildomos detalės ir kuriose vietose – visa tai byloja apie žmogų, apie jo charakterį, tai atversta knyga mokančiam skaityti.
Stiliaus kortas galima naudoti ir paprastesniems tikslams – pažinti skirtingus stilius, suvokti, kokį stilių jūs renkatės ir kodėl, taip pat rasti savo svajonių stilių.
Kas formuoja moters stilių? Daugelis galvoja, kad mada. Bet šiais laikais, kai mada pripažįsta visus įmanomus ir neįmanomus stilius, atsakymas „mada" yra per daug nutolęs nuo realybės. Jūsų stilių formuoja ir veikia tie patys reiškiniai, kurie šlifuoja ir žmogaus asmenybės brangakmenį. Zigmundo Froido dėka visi sužinojo, kad žmogaus asmenybę formuoja pasąmoningi instinktai, daro įtaką tėvai ir bendruomenė. Karlas Jungas prie instinktų pridėjo archetipus. Indija savo dvasinio palikimo, ajurvedos ir jogos dėka atvėrė dar vieną briauną, o dėl Pietų Amerikos indėnų įtakos aktyviai šlifuojama ir kita briauna.
Žinoti yra viena, bet ĮSISĄMONINTI, į kokius rėmus, kokį archetipą esi įsprausta tu asmeniškai – tai jau visai kas kita. Kaip tuos rėmus atspindi tavo drabužiai? Kodėl daugelis dažnai nepatenkinti savo drabužių stiliumi? Kokį archetipą, kokį įvaizdį pardavinėja įžymūs dizaineriai? Į šiuos ir kitus klausimus atsakys jūsų laikomos Stiliaus kortos.
Kortos skirtos plačiai auditorijai, bet ypač šių sričių profesionalams – stilistams, psichologams ir kaučeriams.

ISBN: 9789955923244
Išleidimo metai: 2020
Puslapiai: 78
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 78.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt