Knygos pigiau

Popieriniai miestai

Mano bendravimas su Margo Rot Špygelman ypatingas tuo, kad galiu tik klausytis, ką ji šneka, o kai nutyla, visom išgalėm bandau ją prakalbinti, nes
1. esu neginčijamai ją įsimylėjęs,
2. ji visais atžvilgiais nepakartojama ir
3. pati manęs niekada nieko neklausia, todėl išvengti tylos galima tik užduodant klausimus jai.
Margo visada dievino visokias paslaptis. Vėliau dažnai pagalvodavau, gal kaip tik todėl ji ir pati virto paslaptimi.
Kventinas Džeikobsenas jau daug metų slapčia įsimylėjęs vaikystės draugę Margo Rot Špygelman. Todėl kai vieną naktį ji išdygsta lange su pasiūlymu kartu leistis į naktinį žygį ir atkeršyti visiems jos priešams, Kventinas, žinoma, sutinka. Jiedu praleidžia beprotišką naktį ir Kventinas svarsto, kaip viskas tarp jųdviejų klostysis toliau. Tačiau atėjęs į mokyklą sužino, kad Margo dingo. Tiesa, ji paliko užuominų, kaip ją būtų galima rasti.
Bet visos jos veda prie vienintelio klausimo:
Kas iš tikrųjų yra Margo?
Populiarus ir įvairiomis premijomis apdovanotas amerikiečių rašytojas ir tinklaraštininkas Johnas Greenas (Džonas Grinas) lietuvių skaitytojams jau puikiai žinomas kaip bestselerių „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ ir „Aliaskos beieškant“ autorius. Romane „Popieriniai miestai“, kaip ir kitose savo knygose paaugliams, jis kalba apie meilę, draugystę, mirtį. Žodžiu, apie gyvenimą. Ir daro tai taip, kaip retai kas moka.
Kai paslaptingai dingsta Margo Rot Špygelman, jos vaikystės draugas Kventinas, slapčia merginą mylintis jau daug metų, leidžiasi į jos paieškas. Kventinas manė gerai pažįstantis savo vaikystės draugę. Bet ar iš tikrųjų?
Intriguojanti, detektyvą primenanti istorija, kurios veikėjams reikės surasti ne tik vieniems kitus, bet ir save.

ISBN: 9786090116456
Išleidimo metai: 2014
Puslapiai: 304
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt